Jdi na obsah Jdi na menu

Členská schůze MO v Úvalně 24. dubna 2015

8. 5. 2015

Úvalno - Členské schůze Místní organizace České strany sociálně demokratické v Úvalně na Krnovsku 24. dubna se zúčastnil poslanec Ladislav Velebný, ale i zastupitel Moravskoslezského kraje Jaroslav Kala. Všichni diskutovali o stranických a sněmovních tématech.

Výbor Místní organizace (VMO) České strany sociálně demokratické (ČSSD) v Úvalně svolal na pátek 24. dubna 2015 od 17 hodin jednání členské schůze. Na zasedání přijel místopředseda Krajského výkonného výboru (KVV) ČSSD Moravskoslezského kraje, předseda Okresního výkonného výboru (OVV) ČSSD Bruntál a poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný; místopředseda Ústřední kontrolní komise (ÚKK) ČSSD, statutární místopředseda OVV ČSSD Bruntál a zastupitel Moravskoslezského kraje Jaroslav Kala; místopředseda OVV ČSSD Bruntál Aleš Šupina a další hosté.

Členskou schůzi vedl předseda MO ČSSD Úvalno Jaromír Čubok. Členové sociální demokracie v programu jednání informovali o záležitostech týkající se vyšších stranických orgánů – ÚVV, ÚKK, KVV, OVV, ale i okresní a krajské konference a celostátního Sjezdu ČSSD.

V rámci diskuze se také bavili o práci v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR, Zastupitelstvu Moravskoslezského kraje a padly i témata o hazardu ve městech, očkování, sociálním začleňování a vyloučených lokalitách, dopravě a otevírací době obchodních sítí.

Člen OVV ČSSD Bruntál, místopředseda MO ČSSD Úvalno a asistent poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného Radek Vráblík také informoval o ministerských návštěvách a práci Mladých sociálních demokratů (MSD) a vzniku místního klubu na Bruntálsku. Přátelská členská schůze byla nakonec ukončena pár minut před 19. hodinou.