Jdi na obsah Jdi na menu

Dětský den v Rýmařově se vydařil

2. 6. 2015

Rýmařov - Místní organizace České strany sociálně demokratické v Rýmařově a Sbor dobrovolných hasičů Rýmařov společně uspořádali Dětský den, který se uskutečnil na místním hřišti na Jesenické ulici v sobotu 30. května 2015 od 9 hodin.

Rodiče s dětmi na úvod přivítal předseda MO ČSSD Rýmařov Marek Bocián společně s moderátorem a asistentem poslance Ladislava Velebného Radkem Vráblíkem.

Pořadatelé si pro děti připravili hry a soutěže za sladké odměny. Točilo se kolo štěstí, házely se míčky na klaunský terč, shazovaly se kuželky, střílelo se míčem do koše anebo malovalo křídou na hřiště.

Dobrovolní hasiči rodičům s dětmi ukázali techniku, také si pro ně připravili zajímavé hry. Kdo chtěl, mohl se i projet na koni. Během dopoledne nechybělo ani lahodné občerstvení.

Na Dětský den do Rýmařova přijel i poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný s manželkou Marií Velebnou, která je zároveň předsedkyní Sociálně demokratických žen na Bruntálsku. Akce se také zúčastnil zastupitel Moravskoslezského kraje Ing. Jaroslav Kala.

Více zde: http://www.velebny.eu/products/poslanec-ladislav-velebny-nechybel-na-detskem-dni-v-rymarove/

 

Náhledy fotografií ze složky Dětský den v Rýmařově se vydařil