Jdi na obsah Jdi na menu

Ministr Jiří Dienstbier navštíví Bruntálsko

9. 4. 2015

Bruntálsko – Ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiří Dienstbier (ČSSD) zavítá na Bruntálsko, kde se bude zabývat tématikou „sociální začleňování a vyloučené lokality“. Stane se tak v pondělí 13. dubna 2015.

Na Bruntálsko přijede ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiří Dienstbier. Delegace navštíví město Bruntál a Krnov, ale i obec Osoblahu v pondělí 13. dubna 2015 od 10 do 18.15 hodin.

Ministr Jiří Dienstbier se bude zabývat tématikou „sociální začleňování a vyloučené lokality“. Budou jednat se zástupci měst a obcí, sociálních organizací, zavítá do vyloučených lokalit v regionu a prohlédne si sociální podniky obecně prospěšné společnosti Liga Bruntál a navštíví Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Maják a Labyrint při Armádě spásy v Krnově. V Osoblaze se setká se zástupci měst a obcí a občany.

Pana ministra pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiřího Dienstbiera doprovodí jeho náměstkyně a ředitelka Sekce pro lidská práva Martina Štěpánková, v Bruntále, Krnově a Osoblaze tamní zástupci samosprávy. S panem ministrem se setká také poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný.