Jdi na obsah Jdi na menu

Ministr L. Zaorálek a poslanec L. Velebný na Bruntálsku

26. 9. 2014

Bruntálsko – Vrbno pod Pradědem, Krnov, Bruntál a Rýmařov. Čtyři města na Bruntálsku, které navštíví ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek a poslanec Ladislav Velebný.
 
Za jeden den, ve čtvrtek 2. října 2014, ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek a poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný navštíví čtyři města na Bruntálsku.
 
V 9.30 hodin bude státní delegace přijata vedením města Vrbna pod Pradědem na tamní radnici. Po společném jednání bude následovat oficiální návštěva ve společnosti ATQ s.r.o., nahlédnutí do lokality bývalého dřevozpracujícího areálu a závěrem návštěvy Vrbna pod Pradědem proběhne pracovní oběd.
 
Ve 12.15 hodin se delegace přesune do města Krnova, kde ve 13 hodin proběhne přijetí vedením města na radnici, prohlídka radniční věže a ve 14 hodin všichni navštíví Krnovské opravny a strojírny, kde se setkají s vedením podniku a podívají se na provoz.
 
Ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek a poslanec Ladislav Velebný se poté přesunou do města Bruntálu, kde se na náměstí Míru v 16 hodin setkají s občany a další setkání s občany pak proběhne v sále Základní umělecké školy v Rýmařově, kde pak bude ukončena celodenní návštěva bruntálského regionu.

l__zaoralek_cssd_-_bruntal.jpg
 

 

 

 

 

 

 

 

plakat_setkani_zaoralek_rymarov2014.jpg