Jdi na obsah Jdi na menu

Ministr průmyslu a obchodu J. Mládek a poslanec L. Velebný navštíví průmyslovou zónu v Krnově

2. 10. 2014

Krnov, Ostrava Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek, poslanec Ladislav Velebný, vládní zmocněnec Jiří Cienciala a hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák navštíví město Krnov a Ostravu.

Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek, poslanec Ladislav Velebný, vládní zmocněnec pro Moravskoslezský kraj Jiří Cienciala, hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák a náměstek hejtmana Daniel Havlík zavítají v úterý 7. října do Krnova a Ostravy.

Po krátké dopolední zastávce na krnovské radnici navštíví ministr Jan Mládek s dalšími významnými hosty krnovskou průmyslovou zónu Červený dvůr, kde zavítají do společnosti S.T.I. CZ, která je významným producentem součástek pro automobilový průmysl.

V Ostravě pak odpoledne ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek po nedávné prohlídce lagun Ostramo navštíví též areál bývalého dolu Heřmanice s úložištěm těžebního odpadu. Tady se seznámí s činností společnosti Ostravská těžební a navštíví východní části haldy s částečnou rekultivací a jižní plato, kde je právě realizována definitivní rekultivace. Navštíví též pracoviště firmy RIDERA i nejvyšší bod haldy.

Více zde - http://goo.gl/mMVl4O

 

ilustr_ministr_mladek.jpg