Jdi na obsah Jdi na menu

Na Bruntálsko přijede ministryně Michaela Marksová

25. 6. 2015

Bruntálsko - Na Bruntálsko opět zavítá ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová. Společně s poslancem Ladislavem Velebným zavítají na Úřad práce v Bruntále, navštíví sociální organizace a setkají se s poskytovateli sociálních služeb.

Na pozvání poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného na Bruntálsko přijede ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová. V neděli 28. června 2015 se setká s členy Okresního výkonného výboru České strany sociálně demokratické Bruntál a s předsedy Místních organizací ČSSD, Místního klubu Mladých sociálních demokratů, Sociálně demokratických žen a Klubu seniorů ČSSD na Bruntálsku.

Ministerskou delegaci v pondělí 29. června 2015 čeká jednání s vedením města Bruntál, s poskytovateli sociálních služeb na Bruntálsku a prohlídka středisek Slezské diakonie v Bruntále – azylový dům Chana Bruntál a zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Timotei Bruntál.

Paní ministryně Michaela Marksová také bude jednat na Úřadě práce v Bruntále. Poté zavítá do Moravskoslezského Kočova, kde navštíví místní mateřskou školu. V rámci odpoledního programu pak zavítá do Krnova, kde si v Armádě spásy v Krnově prohlédne Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Maják a Labyrint, a setká se s rodinou, kde bude jednat na téma sociální asistence.

O pondělním večeru se ministerská delegace ještě setká s předsednictvem Okresního výkonného výboru ČSSD Bruntál a se zástupci Okresního výkonného výboru ČSSD Jeseník. Návštěva bruntálského regionu bude ukončena v úterý 30. června 2015 ráno, kdy delegace odcestuje na Novojičínsko.

mpsv_ministryne_marksova2014.jpg