Jdi na obsah Jdi na menu

Zástupci z Bruntálska se zúčastnili sjezdu ČSSD

17. 3. 2015

Praha, Bruntálsko - Deset zástupců sociální demokracie na Bruntálsku se zúčastnilo Sjezdu ČSSD v Praze. Mezi nimi nechyběl ani poslanec Ladislav Velebný.

S hlasem rozhodujícím a poradním vycestovalo deset zástupců sociální demokracie na Bruntálsku na celostátní Sjezd ČSSD v Praze, který se konal v pátek 13. a v sobotu 14. března 2015. Sociálně-demokratického sjezdu se zúčastnili poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný, jeho asistent Radek Vráblík, dále pak Ing. Jaroslav Kala, Ing. Helena Kudelová, Marie Velebná, Ing. Nikola Pohanělová, Vladimír Jedlička, Jarmila Pavlíková, Alena Jašová a Jan Dohnal.

Delegáti na celostátním Sjezdu ČSSD si zvolili nové vedení. Staronovým předsedou se stal Bohuslav Sobotka. Druhým nejdůležitějším mužem ve vedení ČSSD po Bohuslavu Sobotkovi byl zvolen Milan Chovanec. Posty pěti řadových místopředsedů pak obsadili Michaela Marksová, Lubomír Zaorálek, Jan Hamáček, Martin Starec a Lenka Teska Arnoštová. Na další důležitý post, předsedu Ústřední kontrolní komise, zvolili delegáti Romana Váňu.

Na celostátním Sjezdu ČSSD v Praze se také odhlasovala změna stanov strany, vystoupili významní hosté a přijala se rezoluce sjezdu. Potvrdili se i členové a náhradníci Ústředního výkonného výboru a Ústřední kontrolní komise ČSSD.

Podrobnosti najdete zde - http://www.cssd.cz/38-sjezd-cssd/.

 

Náhledy fotografií ze složky 38. sjezd ĆSSD 13.-14.3.2015 Praha