Jdi na obsah Jdi na menu

Stalo se

Příspěvky

Dětský karneval na ledě se vydařil

24. 2. 2017

Sociální demokraté v Rýmařově uspořádali Dětský karneval na ledě. Akce představila pestrou paletu různých pohádkových a filmových masek.

 
Celý příspěvek

Zástupci ČSSD z Bruntálska se zúčastnili moravskoslezské krajské konference

12. 2. 2017

Moravskoslezští sociální demokraté zasedali na krajské konferenci. Delegáti nominovali na předsedu strany Bohuslava Sobotku. Jednání se zúčastnil i poslanec Ladislav Velebný a delegáti z bruntálské okresní ČSSD.

 
Celý příspěvek

Jak porazit ANO?

1. 2. 2017

Aktuální volební průzkumy jsou k ČSSD opravdu nemilosrdné. ANO nás nesmlouvavě drtí a volby jsou za dveřmi. Je tedy čas přijít se strategií, která to změní. A pokud se tak nestane, prohrajeme volby na celé čáře.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Stalo se

Mladé sociální demokraty na Bruntálsku povede i nadále Radek Vráblík, místopředsedou byl zvolen Martin Polok

22. 1. 2017

Staronovým předsedou Mladých sociálních demokratů na Bruntálsku byl zvolen Radek Vráblík. V pozici místopředsedy ho bude zastupovat Martin Polok. Rozhodli o tom členové klubu.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Stalo se

Sociálně demokratické ženy z Bruntálska si po roce vyjely do Prahy

11. 12. 2016

Hlavní město Prahu navštívily Sociálně demokratické ženy z Bruntálska. Celodenní program absolvovaly v pátek 9. prosince 2016.

 
Celý příspěvek

Okresní výkonný výbor ČSSD Bruntál má zvolené místopředsedy

22. 11. 2016

Na začátku listopadu byl poslanec Ladislav Velebný zvolen do funkce předsedy Okresního výkonného výboru ČSSD Bruntál. Rozhodli o tom delegáti okresní konference. Sociální demokracie na Bruntálsku má zároveň zvolené i místopředsedy.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Stalo se

Poslanec Ladislav Velebný předal vysvědčení žákům 4. B

29. 6. 2016

Žáci ze 4. B na Základní škole v Horním Benešově přebírali vysvědčení z rukou poslance Ladislava Velebného. Stalo se tak už v pondělí 27. června 2016.

 
Celý příspěvek

Poslanec Ladislav Velebný diskutoval s žáky osmého a devátého ročníku

29. 6. 2016

Poslanec Ladislav Velebný řešil s žáky osmého a devátého ročníku na Základní škole v Horním Benešově otázky týkající se uprchlické krize, situaci ve Velké Británii anebo jejich budoucí středoškolské vzdělávání.

 
Celý příspěvek

Hejtman M. Novák a krajský zastupitel J. Kala na slavnostním otevření bydlení pro lidi s hendikepem

26. 5. 2016

Projekt transformace zámku Jindřichov ve Slezsku je u konce. Lidé s hendikepem se přestěhovali do nového bydlení v Rýmařově, ve Vrbně pod Pradědem a v Osoblaze.

 
Celý příspěvek

Výbor pro dopravu zastupitelstva kraje jednal na Bruntálsku, vedl ho předseda Jaroslav Kala

26. 5. 2016

V úterý 17. května 2016 členové Výboru pro dopravu zastupitelstva kraje a Investiční komise rady kraje absolvovali výjezdní zasedání, které se uskutečnilo přímo v terénu na Bruntálsku. Zasedání, za účasti vedoucího odboru dopravy KÚ MSK Ivo Murase, zahájil předseda výboru pro dopravu Jaroslav Kala, který preferuje nutnou znalosti místních poměrů.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Stalo se