Jdi na obsah Jdi na menu

Stalo se

Příspěvky

Ladislav Velebný: Výjezdní zasedání sněmovního zemědělského výboru na Bruntálsku padlo na úrodnou půdu

1. 4. 2016

Poslanec Ladislav Velebný zorganizoval na Bruntálsku dvoudenní výjezdní zasedání Zemědělského výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Jeho hodnocení je pozitivní a vše padlo na úrodnou půdu.

 
Celý příspěvek

Přejeme vám VESELÉ VELIKONOCE

24. 3. 2016

Letos poprvé je Velký pátek státním svátkem a my doufáme, že si ho užijete v kruhu svých nejbližších. Přejeme vám všem příjemné prožití velikonočních svátků.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Stalo se

Zástupci ČSSD z Bruntálska navštívili Poslaneckou sněmovnu

24. 3. 2016

Poslaneckou sněmovnu navštívili zástupci ČSSD z Bruntálska. Ve středu 23. března 2016 je tam přijal poslanec Ladislav Velebný. Nechybělo ani setkání s místopředsedou ČSSD a ministrem zahraničních věcí Lubomírem Zaorálkem.

 
Celý příspěvek

Poslanec Ladislav Velebný a moravskoslezský zastupitel Jaroslav Kala se zúčastnili otevření výjezdového centra

15. 3. 2016

Ve Městě Albrechticích za poslední období vzniklo zcela nové integrované výjezdové centrum hasičů a záchranné služby. Slavnostního otevření střediska za necelých 28 milionů korun se zúčastnili poslanec Ladislav Velebný a moravskoslezský zastupitel Jaroslav Kala.

 
Celý příspěvek

V Úvalně proběhlo přátelské posezení místní organizace ČSSD

14. 3. 2016

Členové a příznivci Místní organizace ČSSD v Úvalně se setkali na přátelském posezení u příležitosti oslavy Mezinárodního dne žen. Akce se uskutečnila v restauraci vedle rozhledny v Úvalně.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Stalo se | Fotografie: MO ČSSD Úvalno oslavila MDŽ

Sociálně demokratické ženy na Bruntálsku oslavily Mezinárodní den žen

11. 3. 2016

Mezinárodní den žen oslavily také Sociálně demokratické ženy na Bruntálsku. Zasedání vedla manželka poslance Marie Velebná.

 
Celý příspěvek

Místní organizace ČSSD ve Městě Albrechticích oslavila MDŽ

11. 3. 2016

Členové Místní organizace ČSSD ve Městě Albrechticích se setkali na slavnostní členské schůzi. Oslavili tam Mezinárodní den žen.

 
Celý příspěvek

V Dolní Moravici si užili Společenský ples ČSSD

22. 2. 2016

Osmnáctý ročník Společenského plesu ČSSD se opět uskutečnil v Dolní Moravici na Rýmařovsku. Zatančil si na něm i poslanec Ladislav Velebný se svojí manželkou.

 
Celý příspěvek

Na karnevale v Rýmařově děti bruslily na ledě, ceny předával poslanec Ladislav Velebný

13. 2. 2016

V Rýmařově se uskutečnil Karneval na ledě, který pořádala místní organizace ČSSD. Vítězům ceny předával poslanec Ladislav Velebný a moravskoslezský zastupitel Jaroslav Kala.

 
Celý příspěvek

Ministryně Michaela Marksová slavnostně zahájila činnost Charity svatého Martina v Malé Morávce

12. 2. 2016

Slavnostního zahájení činnosti nové Charity svatého Martina v Malé Morávce na Rýmařovsku se zúčastnila také ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová. Akci zaštítil a podpořil poslanec Ladislav Velebný.

 
Celý příspěvek