Jdi na obsah Jdi na menu

Stalo se

Příspěvky

Den obce ve Václavově u Bruntálu

8. 6. 2015

Václavov u Bruntálu - Poslanec Ladislav Velebný pozdravil spoluobčany na Dni obce ve Václavově u Bruntálu. Přijel s ředitelem ekonomické sekce Státního zemědělského intervenčního fondu Ladislavem Skopalem.

 
Celý příspěvek

Na Bruntálsku vznikl Klub seniorů ČSSD

4. 6. 2015

Bruntálsko - Poslanec Ladislav Velebný se v pondělí 1. června 2015 setkal se sociálnědemokratickými seniory. Společně tak ustanovili Klub seniorů ČSSD na Bruntálsku.

 
Celý příspěvek

Sociální demokraté v Rýmařově si za nového předsedu zvolili Mgr. Marka Bociána

21. 5. 2015

Rýmařov – Poslanec Ladislav Velebný předsedal  členské schůzi ČSSD v Rýmařově, na níž si místní sociální demokraté zvolili nového předsedu.

 
Celý příspěvek

Sociální demokraté na Bruntálsku si připomněli 70. výročí osvobození Československa

11. 5. 2015

Bruntálsko – Sedmdesáté výročí osvobození Československa a konce druhé světové války si na různých místech regionu také připomněli sociální demokraté na Bruntálsku.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Stalo se

Sociální demokraté z Bruntálska se vydali na nejvyšší horu Jeseníků - Praděd

11. 5. 2015

Vrbno pod Pradědem - Sociální demokraté se zúčastnili tradičního výšlapu. Se sociálně-demokratickými přáteli se vydal na nejvyšší horu Jeseníků – Praděd také místopředseda ČSSD Martin Starec a poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný.

 
Celý příspěvek

Euroregion Praděd ocenil Helenu Kudelovou a Jaroslava Kalu

11. 5. 2015

Bruntálsko – Euroregion Praděd za spolupráci ocenil dva sociální demokraty. Medaile převzali Helena Kudelová a Jaroslav Kala.

 
Celý příspěvek

Stěhujeme se

24. 4. 2015

POZOR! Od května 2015 bude OVV ČSSD Bruntál na nové adrese:
Dr. E. Beneše 1497/21 (3. patro, místnost č. 415), 792 01 Bruntál, Moravskoslezský kraj, Česká republika, GPS 49.988336, 17.464215 (naproti pošty)

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Stalo se

Z návštěvy ministra Jiřího Dienstbiera

15. 4. 2015

Bruntálsko - Ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiří Dienstbier (ČSSD) navštívil dvě města a jednu obec na Bruntálsku. Prohlédl si sociální podniky, zavítal do vyloučených lokalit a setkal se také s poslancem Ladislavem Velebným (ČSSD), a nakonec i s občany na Osoblažsku.

 
Celý příspěvek

Náměstek ministra dopravy Kamil Rudolecký jednal o dopravní infrastruktuře v západní části kraje

9. 3. 2015

Moravskoslezský kraj Poslanec Ladislav Velebný v Moravskoslezském kraji uspořádal další ministerskou návštěvu. Tentokrát do regionu přijel náměstek ministra dopravy Kamil Rudolecký.

 
Celý příspěvek

Zaměstnanci cestmistrovství se přestěhovali do nových prostor

25. 2. 2015

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Stalo se