Jdi na obsah Jdi na menu

Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová se setkala s členy ČSSD na Bruntálsku

23. 7. 2015

Na pozvání poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného do bruntálského regionu přijela ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová v doprovodu své tajemnice Marie Richterové. V neděli 28. června 2015 večer se ministerská delegace setkala s členy Okresního výkonného výboru (OVV) ČSSD Bruntál a předsedy Místních organizací ČSSD na Bruntálsku.

Ve slavnostních prostorách Hotelového komplexu Avalanche v Dolní Moravici na Rýmařovsku všichni společně diskutovali nad tématy týkající se bruntálského regionu. Jednalo se například o nezaměstnanosti, sociální politice, koncepci sociálního bydlení, podpoře veřejně prospěšných prací a potřebách tamních měst a obcí.

Při setkání nechyběli například zastupitel Moravskoslezského kraje Jaroslav Kala, místostarosta města Bruntálu Vladimír Jedlička, předseda Klubu seniorů ČSSD na Bruntálsku Jan Dohnal, předsedkyně Sociálně demokratických žen na Bruntálsku Marie Velebná a předseda Místního klubu Mladých sociálních demokratů na Bruntálsku a asistent poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného Radek Vráblík a další významní hosté z ČSSD.