Jdi na obsah Jdi na menu

Mladí sociální demokraté z Bruntálska Radek Vráblík a Aleš Šupina se zúčastnili hudebního a tanečního setkání dětí a mládeže

20. 11. 2015

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, dva kluby Labyrint a Maják, spadající pod Armádu spásy v Krnově, uspořádalo pro širokou veřejnost hudební a taneční setkání dětí a mládeže. Akce se uskutečnila v pátek 13. listopadu 2015.

Ve Středisku volného času Méďa v Krnově se uskutečnilo hudební a taneční setkání dětí a mládeže z neziskových organizací a komunitních center pod názvem „Music&Dance Show 2“. Představit se před veřejností přijely děti z Krnova, Bruntálu, Opavy, Vrbna pod Pradědem anebo i z Havířova. Pořadatelé tak připravili vystoupení mladých tanečníků, zpěváků anebo hudebníků. Nechyběl ani program skupin. Moderování akce se ujal asistent poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného Radek Vráblík, události se zúčastnil i regionální asistent poslance Aleš Šupina.

Významná krnovská událost se uskutečnila pod záštitou poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného a hejtmana Moravskoslezského kraje Miroslava Nováka. Mediálním partnerem akce bylo Studio STA – multimediální agentura o.p.s.