Jdi na obsah Jdi na menu

Na Bruntálsku vznikl Klub seniorů ČSSD

4. 6. 2015

Bruntálsko - Poslanec Ladislav Velebný se v pondělí 1. června 2015 setkal se sociálnědemokratickými seniory. Společně tak ustanovili Klub seniorů ČSSD na Bruntálsku.

V Kongresovém sále na ulici Dr. E. Beneše v Bruntále, kde v budově sídlí i Okresní výkonný výbor (OVV) České strany sociálně demokratické (ČSSD) Bruntál a Regionální poslanecká kancelář poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného, se v pondělí 1. června 2015 od 15 hodin setkali sociálně-demokratičtí senioři.

Jednání vedl předseda OVV ČSSD Bruntál a poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný, který společně s ostatními ustanovil Klub seniorů ČSSD na Bruntálsku. O funkci volební komise se postaral statutární místopředseda OVV ČSSD Bruntál a zastupitel Moravskoslezského kraje Jaroslav Kala.

Nově vzniklý Klub seniorů ČSSD na Bruntálsku povede ve funkci předsedy Jan Dohnal, statutárním místopředsedou se stal Ladislav Haleš. Ve výboru budou dále zasedat Jiřina Pavlásková, Marie Dreschlerová a Jitka Sedláčková.

Na Bruntálsku vedle Klubu seniorů ČSSD pracuje i Místní klub Mladých sociálních demokratů Bruntálsko v čele s předsedou Radkem Vráblíkem a Sociálně demokratické ženy v čele s předsedkyní Marií Velebnou.


Více zde: http://www.velebny.eu/products/poslanec-ladislav-velebny-se-setkal-se-seniory-vznikl-klub-senioru-cssd-na-bruntalsku/

 

Náhledy fotografií ze složky Na Bruntálsku vznikl Klub seniorů ČSSD