Jdi na obsah Jdi na menu

Na karnevale v Rýmařově děti bruslily na ledě, ceny předával poslanec Ladislav Velebný

13. 2. 2016

V Rýmařově se uskutečnil Karneval na ledě, který pořádala místní organizace ČSSD. Vítězům ceny předával poslanec Ladislav Velebný a moravskoslezský zastupitel Jaroslav Kala.

Místní organizace České strany sociálně demokratické v Rýmařově po roce opět uspořádala již tradiční zábavnou akci pro děti a dospělé – Karneval na ledě. Akce se uskutečnila na místním zimním stadionu v sobotu 13. února 2016. Soutěžící v maskách si například na bruslích zajezdili slalom, představili se hodnotící porotě a plnili další úkoly. Na ledě byli vidět různé pohádkové postavy – klaun, muchomůrka, motýl, pirát, kostlivec, čarodějka, víla, čert anebo i dalmatin.

Z akce si děti odnesly sladkou odměnu, vítězové pak ceny a všichni si v zimním období pochutnali na horkém čaji. O průvodní slovo se postaral asistent poslance a moderátor Radek Vráblík. V závěru sladké odměny a ceny předával poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný, zastupitel Moravskoslezského kraje Jaroslav Kala a předseda rýmařovské organizace ČSSD Marek Bocián.

 

Náhledy fotografií ze složky Karneval na ledě s ČSSD v Rýmařově