Jdi na obsah Jdi na menu

Okresní konference ČSSD Bruntál

V pátek 24. března 2017 od 16.30 hodin se uskutečnilo zasedání Okresní konference České strany sociálně demokratické v Bruntále. Delegáti rozhodovali o podobě okresní kandidátní listiny do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR se směrným číslem pět (pět zástupců z okresu).

Na první místo nominovali nynějšího poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného (MO ČSSD Dolní Moravice), druhou příčku obsadil vedoucí bruntálského střediska Správy silnic Moravskoslezského kraje Jaroslav Kala (MO ČSSD Rýmařov), trojku a čtyřku zastoupili sociální demokraté z MO ČSSD Bruntál ředitelka střední odborné školy Eva Nedomlelová a místostarosta Vladimír Jedlička a na pětku nastoupil ředitel kontaktního pracoviště Úřadu práce v Krnově Miroslav Petreček z MO ČSSD Krnov.

„Jsem velmi rád, že jsme vytvořili kandidátní listinu se zástupci z různých částí našeho bruntálského regionu. Za sebe děkuji všem, kteří mi dali opět důvěru a ocenili tak mou práci ve sněmovně a v politice. Nyní je důležité pokračovat v započaté práci tak, abychom postavili silnou kandidátku i v Moravskoslezském kraji,“ doplnil poslanec Ladislav Velebný.

Nyní o pořadí všech pravděpodobných kandidátů z šesti okresů rozhodne Krajský výkonný výbor České strany sociálně demokratické v Moravskoslezském kraji. O konečné podobě kandidátní listiny pak všichni členové ČSSD v daném kraji v rámci stranických primárních voleb.

Okresní konference ČSSD v Bruntále si na svém jednání také zvolila členku Okresního výkonného výboru ČSSD Bruntál z MO ČSSD Václavov u Bruntálu Věru Vaculkovou a delegáti také diskutovali o stranickém sjezdu, podzimních volbách a dalších tématech.

 

Náhledy fotografií ze složky Okresní konference ČSSD Bruntál 2017