Jdi na obsah Jdi na menu

Poslanec Ladislav Velebný má nového regionálního asistenta

4. 9. 2015

V Regionální poslanecké kanceláři poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného došlo k personálním změnám. Regionálního asistenta poslance Radka Vráblíka vystřídal nový asistent Aleš Šupina, který se nyní bude věnovat řízení časového harmonogramu a organizačním záležitostem poslance, organizaci ministerských návštěv v regionu a vedení Regionální poslanecké kanceláře v Bruntále. K nástupu do funkce nového regionálního asistenta poslance tak došlo po letních prázdninách, v úterý 1. září 2015.

 

Dřívější regionální asistent poslance Radek Vráblík nově od července 2015 zastává pracovní pozici odborného referenta Sekce PR a marketingu ČSSD v Lidovém domě v Praze. Zároveň pokračuje ve své funkci asistenta poslance Ladislava Velebného v rámci mediální prezentace a propagace a komunikaci s médii. Obracet se tak můžete na oba asistenty poslance.

 

Asistent poslance Aleš Šupina

Je absolventem Vysoké školy báňské, Technické univerzity Ostrava, oboru Národní hospodářství. Dlouhodobě pracuje v oblasti sociálních služeb, a to pomoci a podpoře seniorů a osob se zdravotním postižením.

Je místopředsedou Okresního výkonného výboru ČSSD Bruntál a členem Místní organizace ČSSD Město Albrechtice.

Nově zastává funkci místopředsedy Místního klubu Mladých sociálních demokratů na Bruntálsku.