Jdi na obsah Jdi na menu

Poslanec Ladislav Velebný předal vysvědčení žákům 4. B

Žáci ze 4. B na Základní škole v Horním Benešově přebírali vysvědčení z rukou poslance Ladislava Velebného. Stalo se tak už v pondělí 27. června 2016.

Blíží se pomalu konec školního roku 2015/2016. Žáci čtvrtého ročníku, přesněji 4. B, pod vedením pedagoga Martina Poloka a ze Základní školy a Mateřské školy v Horním Benešově na Bruntálsku, dostali vysvědčení už v pondělí 27. června 2016. Předat jim ho osobně přijel poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný, který má nad třídou patronaci. Děti mu úvodem zazpívaly, pak následovalo slavnostní předávání vysvědčení za přítomnosti ředitele školy Zdeňka Žandy, zástupkyně ředitele Evy Krskové a asistentů poslance Radka Vráblíka a Aleše Šupiny.

Poslanec Ladislav Velebný žákům poblahopřál a předal jim vysvědčení. „Hodně mne děti potěšily. Jsou moc šikovné a jde vidět, že se do školy těší. Nakreslily mi obrázky, na oplátku jsem je obdaroval diplomem s blahopřáním a každý dostal také taštičku se sladkostmi a reflexní páskou. Je potřeba děti motivovat, aby se cítily bezpečně a bylo jich vidět. Měl jsem pocit, že i když jsou ve škole moc rádi, tak se již těší na prázdniny,“ s úsměvem doplnil poslanec Ladislav Velebný, který nezapomněl připomenout, že žáci mají slíbený výlet do Prahy s prohlídkou Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

 

Více zde: http://www.velebny.eu/products/poslanec-ladislav-velebny-predal-vysvedceni-zakum-4-b/