Jdi na obsah Jdi na menu

Sociálně demokratické ženy z Bruntálska si po roce vyjely do Prahy

Hlavní město Prahu navštívily Sociálně demokratické ženy z Bruntálska. Celodenní program absolvovaly v pátek 9. prosince 2016.

Sociálně demokratické ženy z Bruntálska dopoledne zavítaly do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, kde je pozdravil poslanec Ladislav Velebný a po sněmovních budovách je pak provázel jeho asistent Radek Vráblík. Ženy si také poslechly jednání Poslanecké sněmovny, kde se ve třetím čtení projednával protikuřácký zákon, který byl nakonec schválen.

Po obědě sociálně demokratické ženy navštívily Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, kde se setkaly se zástupci rezortu a diskutovaly o sportu a rozvoji a podpoře mládeže. Další část programu delegace žen věnovala předvánoční prohlídce hlavního města Prahy. Nezapomněly zavítat ani na Staroměstské náměstí.

Večer je nakonec čekal kulturně-společenský program. Sociálně demokratické ženy si užily divadelní představení „V Paříži bych tě nečekala, tatínku!“ v pražském Divadle Palace a následné přátelské posezení na lodi.

 

Více zde: http://www.velebny.eu/products/socialne-demokraticke-zeny-z-bruntalska-si-po-roce-vyjely-do-prahy/