Jdi na obsah Jdi na menu

Sociální demokraté navštívili Dětský domov v Lichnově

V předvánočním čase poslanec Ladislav Velebný zavítal do Dětského domova v Lichnově na Krnovsku, kde se například setkal a povykládal s Patrikem, který hostům zahrál na kytaru a prozradil jeho životní cíle.

V rámci výjezdních akcí po regionu poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný tentokrát zavítal v předvánočním čase do Dětského domova v Lichnově na Krnovsku. Domov navštívil v pondělí 14. prosince 2015. Poslance doprovodili jeho asistenti – Radek Vráblík a Aleš Šupina, dále pak zástupce Místní organizace ČSSD v Lichnově Jan Klus.

Poslanec Ladislav Velebný si taktéž prohlédl chod celého dětského domova. Setkal se tam také s Patrikem, který hostům zahrál na kytaru a prozradil jeho životní cíle.

„Jsem velmi rád, že děti, které nemají příznivé podmínky ve svých rodinách, jim toto zázemí v plné kvalitě dokáže zajistit dětský domov. Prostředí je velmi pěkné, jde vidět, že paní ředitelka a její zaměstnanci odvedli a odvádí kus práce. Vážím si profesionálního a kvalitního přístupu Moravskoslezského kraje směrem k dětskému domovu. Potěšilo mne také společné setkání s Patrikem. Nabídl jsem mu, že když bude potřebovat jakoukoliv radu či pomoc, může se na mne kdykoliv obrátit,“ v závěru dodal poslanec Ladislav Velebný.

 

Náhledy fotografií ze složky Návštěva Dětského domova Lichnov