Jdi na obsah Jdi na menu

Žáci z Horního Benešova poslali dopis poslanci Ladislavu Velebnému, ten je ve škole osobně navštívil

15. 12. 2015

Poslanec Ladislav Velebný zavítal na Základní školu v Horním Benešově na Bruntálsku. Dopisem ho pozvali žáci 4. B.

Žáci 4. B ze Základní školy v Horním Benešově na Bruntálsku na podzim letošního roku poslali dopis poslanci Parlamentu ČR Ladislavu Velebnému, ve kterém se dotazovali na jeho práci, popřáli mu příjemné halloweenské období a pozvali ho na návštěvu jejich školy. „Dětem jsem velmi rád odpověděl a velmi mne potěšil jejich zájem, a to dozvědět se více o mé práci poslance. Proto jsem jim přislíbil společné setkání a návštěvu školy v předvánočním období,“ přiblížil Ladislav Velebný.

Poslanec Ladislav Velebný se svými asistenty – Radkem Vráblíkem a Alešem Šupinou tak v pondělí 14. prosince 2015 v dopoledních hodinách zavítal na Základní školu v Horním Benešově, kde navštívil třídu 4. B. Dětem odpovídal na jejich otázky týkající se práce poslance a pozval je na návštěvu Prahy a Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. „Žáci si pro pana poslance připravili vánoční přáníčka, dali mu ochutnat cukroví a zazpívali připravenou písničku,“ doplnil třídní učitel 4. B Martin Polok.

Pro velký zájem pan poslanec Ladislav Velebný zavítal i do dalších tříd, kde pozdravil žáky a poté si ještě prohlédl prostory základní školy. U této příležitosti proběhlo také společné setkání a jednání se zástupci města Horní Benešov – starostou Michalem Blažkem, místostarostou Miroslavem Petrem, tajemníkem Tomášem Kozelkem, a se zástupci školy – ředitelem Zdeňkem Žandou a zástupkyní ředitele Evou Krskovou.

„Návštěva školského zařízení mne velmi potěšila. Děti byly šikovné a vážím si práce vedení školy a pedagogického sboru, že budují pěkné zázemí pro naše děti. Příkladná je i spolupráce města se školou, která je velmi důležitá,“ uzavřel poslanec Ladislav Velebný.

 

Náhledy fotografií ze složky Návštěva ZŠ Horní Benešov