Jdi na obsah Jdi na menu

Zástupci ČSSD z Bruntálska se zúčastnili moravskoslezské krajské konference

Moravskoslezští sociální demokraté zasedali na krajské konferenci. Delegáti nominovali na předsedu strany Bohuslava Sobotku. Jednání se zúčastnil i poslanec Ladislav Velebný a delegáti z bruntálské okresní ČSSD.

Poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný, který je místopředsedou Krajského výkonného výboru České strany sociálně demokratické Moravskoslezského kraje, se zúčastnil zasedání stranické krajské konference. Ta se uskutečnila v Petřvaldu u Karviné ve čtvrtek 9. února 2017. Důležitými body jednání krajské konference byly například volby a nominace propojené s blížícím se Sjezdem ČSSD.

„Jsem velmi rád, že delegáti krajské konference podpořili v hlasování také většinu návrhů, které vyplynuly z naší bruntálské okresní konference. Nyní o nominacích už rozhodne náš stranický sjezd. Spokojený jsem i s tím, že moravskoslezská krajská konference probíhala bez emocí a politických střetů. Dala nominaci na předsedu strany Bohuslavu Sobotkovi. V tuto chvíli je důležité, abychom zůstali silnou stranou, nepoškozovali se uvnitř partaje a zachovali klidnou hlavu,“ řekl poslanec Ladislav Velebný.

Dalšími zástupci na Krajské konferenci ČSSD Moravskoslezského kraje s hlasem rozhodujícím byli Jan Dohnal, Vladislav Hlaváček, Marie Velebná, Helena Kudelová, Vladislav Vybíral, Ladislav Kováč, Bohumil Mořkovský a s hlasem poradním Dušan Blažek a Jaroslav Kala.

Více zde: http://www.velebny.eu/products/poslanec-ladislav-velebny-se-zucastnil-krajske-konference-cssd-moravskoslezskeho-kraje/