Jdi na obsah Jdi na menu

VOLBY 2016

Příspěvky

Poslanec Ladislav Velebný odstartoval historickou jízdu parního vlaku na Osoblažsku

11. 7. 2016

Poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný se projel historickým vlakem – úzkokolejkou na Osoblažsku. Zabýval se budoucím zachováním tradičních jízd, rekonstrukcí zastávek a budov a podporou cestovního ruchu a turistiky na Osoblažsku.

 
Celý příspěvek

Přes 50 pracovních míst zajistí sociální podnikání v zemědělství

8. 7. 2016

Okolo 300 pracovních míst vznikne vybudováním automobilového průmyslu v Bruntále. Přes dalších padesát zajistí sociální podnikání v zemědělství.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: VOLBY 2016

M. Bocián: Slovo inkluze šíří zbytečnou paniku!

7. 7. 2016

Od příštího školního roku má být na českých školách zavedena tzv. inkluze. Tento pojem se šíří mezi odbornou i laickou veřejností jako vlna cunami a vypadá to, jako by české školství zásahem této vlny mělo skončit katastrofou, tak jak to skutečná cunami dokáže!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: VOLBY 2016

Až 300 nových pracovních míst! V Krnově se rozšiřuje průmyslová zóna

6. 7. 2016

Nezaměstnanost na Krnovsku ještě o dost klesne! Rozšiřuje se průmyslová zóna, která zaměstná až tři stovky nových pracovníků. Chystá se využití pozemků po slévárně, přibudou tak další pracovní místa!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: VOLBY 2016

Poslanec Ladislav Velebný: Správný politik tu musí být pro občany, doktor by měl léčit lidi!

5. 7. 2016

Skutečný politik nemá za úkol jen přijímat zákony, musí především řešit problémy lidí a firem v každé části regionu. Naopak lékař by měl plnou pozornost věnovat zdraví pacientů. To platí zvláště pro Bruntálsko, kde je lékařů zoufalý nedostatek. Jejich pomoc by určitě uvítal i Miroslav Kalousek, který někdy vypadá, že to s ním sekne. To jsou hlavní témata, která v rozhovoru zmínil poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: VOLBY 2016

Moravskoslezská zastupitelka Helena Kudelová: Daří se rozvíjet turistický ruch v regionu

4. 7. 2016

„Srovnává-li uvažující pozorovatel objekty u svých nohou a v dálkách ležící objekty s těmi, které jej obklopují, pak ucítí v hrudi vzácné, velebné a nepopsatelné pocity. Vidí tam nejkrásnější, nejúžasnější koridory v nejvyšším půvabu a okázalosti, pole a kopce se skvějí bujnou vegetací, řeky a potoky se klikatí údolími a rovinami rozlehlých obzorů v nedohledných dálkách, přívětivé obce a města ležící osamoceně nebo v uskupeních doplňují malebný obraz lesku a nádhery, zkrátka příroda dýchá život a zdá se, že překypuje krásou a mnohostí svého díla.“

 
Celý příspěvek
| Rubrika: VOLBY 2016

Hurá, prázdniny!

29. 6. 2016

ČSSD přeje všem školákům i rodičům pohodové prázdniny.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: VOLBY 2016

ČSSD prosadila volno pro tisíce zaměstnanců supermarketů

29. 6. 2016

Poslanecká sněmovna schválila senátní verzi návrhu zákona o prodejní době v maloobchodě a velkoobchodě. Díky tomu budou mít o vybraných svátcích volno desítky tisíc zaměstnanců supermarketů.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: VOLBY 2016

Krnovští senioři si užili Letní posezení s hudbou, akce se zúčastnil asistent poslance Radek Vráblík

29. 6. 2016

Senioři v Krnově přivítali léto. Užili si příjemné posezení s hudbou. Na akci je navštívil a pozdravil asistent poslance Radek Vráblík.

 
Celý příspěvek

Zasedání ÚVV ČSSD v Olomouci

26. 6. 2016

Poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný zavítal na zasedání ÚVV ČSSD. V Olomouci tak byl oficiálně představen jako kandidát do Senátu Parlamentu ČR společně s dalšími kandidáty. Stalo se tak v sobotu 25. června 2016.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: VOLBY 2016 | Fotografie: ÚVV ČSSD Olomouc