Jdi na obsah Jdi na menu

VOLBY 2016

Příspěvky

Poslanec Ladislav Velebný slavnostně zahájil výstavu o historii ČSSD

24. 5. 2016

V prostorách kočárovny bruntálského zámku v pondělí 23. května 2016 poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný slavnostně zahájil výstavu o historii ČSSD.

 
Celý příspěvek

Sociální demokraté z Vrbna pod Pradědem vyrazili na rozhlednu do Holčovic

24. 5. 2016

MO ČSSD ve Vrbně pod Pradědem se v letošním roce rozhodla přerušit dlouholetou tradici oslav Dne dětí naplněných soutěžemi, závoděním a hrami a pro změnu vyjet s dětmi mimo město.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: VOLBY 2016 | Fotografie: Výlet na rozhlednu do Holčovic

Za svobodu, spravedlnost a solidaritu: Dějiny sociální demokracie v českých zemích

18. 5. 2016

Za svobodu, spravedlnost a solidaritu: Dějiny sociální demokracie v českých zemích. Takový název nese výstava, kterou zahájí poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: VOLBY 2016

Setkání se seniory ve Městě Albrechticích

18. 5. 2016

Ve Městě Albrechticích poslanec Ladislav Velebný a moravskoslezský zastupitel Jaroslav Kala diskutovali se seniory o tématech, která je nejvíce tíží. Akce se uskutečnila v pondělí 16. května 2016.

 
Celý příspěvek

Ve Městě Albrechticích se můžete setkat s poslancem Ladislavem Velebným

11. 5. 2016

Ve Městě Albrechticích na Krnovsku se můžete setkat s poslancem Parlamentu ČR a kandidátem do senátu Ladislavem Velebným. Přijďte si s politikem promluvit o různých záležitostech týkající se našeho bruntálského regionu.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: VOLBY 2016

Sociální demokraté si vyšli na Praděd

9. 5. 2016

Sociální demokracie na Bruntálsku odstartovala předvolební kampaň. Široká veřejnosti si tak mohla vyjít s poslancem a kandidátem do senátu Ladislavem Velebným na nejvyšší horu Jeseníků – Praděd.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: VOLBY 2016 | Fotografie: Výstup na Praděd 2016

Sociální demokraté na Bruntálsku připravují tradiční výstup na Praděd

25. 4. 2016

Sociální demokraté na Bruntálsku srdečně zvou širokou veřejnost na výstup na nejvyšší horu Jeseníků – Praděd. Turistickou akcí se zahájí regionální předvolební kampaň.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: VOLBY 2016

Poslanec Ladislav Velebný se stal kandidátem do Senátu, rozhodli o tom členové v primárních volbách

23. 3. 2016

Sociální demokracie zveřejňuje další výsledky stranických primárek. Tentokrát pro senátní obvod č. 64 Bruntál. Členové strany v korespondenčním hlasování potvrdili návrh místních organizací na Bruntálsku a do boje o senátorské křeslo vyslali poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného, který ve volbách soupeřil s ředitelem Úřadu práce v Bruntále Milanem Hornou.

 
Celý příspěvek

Primární volby ČSSD na Bruntálsku

25. 1. 2016

Česká strana sociálně demokratická na Bruntálsku zveřejňuje výsledky jednání okresní organizace o podobě hlasování v primárních volbách pro senátní volby 2016.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: VOLBY 2016