Jdi na obsah Jdi na menu

Asistenti poslance R. Vráblík a A. Šupina na celookresní soutěži zdravotně postižených osob

26. 5. 2016

Město Horní Benešov na Bruntálsku ožilo celookresním soutěžením zdravotně postižených osob. Akce se například zúčastnili asistenti poslance Ladislava Velebného Radek Vráblík a Aleš Šupina.

 

Dvaatřicátý ročník celookresní soutěže zdravotně postižených osob a Den zdravotně postižených se tentokrát uskutečnil v Horním Benešově na Bruntálsku. Akce proběhla v místním sportovním areálu v sobotu 21. května 2016. Uspořádal ji Spolek osob zdravotně postižených a seniorů Praděd Horní Benešov pod záštitou města Horní Benešov.

 

Soutěžní den slavnostně zahájil tamní starosta města Michal Blažek. Významné akce se zúčastnili také asistenti poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného Radek Vráblík, a Aleš Šupina, který zároveň byl hlavním rozhodčím soutěže.

 

Především senioři během dne hráli šipky, chytali rybičky, házeli granátem anebo shazovali plechovky. Celkem bylo sedm disciplín a účastnilo se jich 26 čtyřčlenných družstev. Na prvním a třetím místě se umístilo družstvo z Horního Benešova, druhé místo obsadil tým z Horního Města.