Jdi na obsah Jdi na menu

Dostihový den ve Světlé Hoře

Ve Světlé Hoře na Bruntálsku se uskutečnil tradiční Dostihový den. Akce se o víkendu zúčastnil také poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný.

Dostihová dráha a okolí ve Světlé Hoře na Bruntálsku, v podhůří Jeseníků, se v sobotu 9. července 2016 proměnila v jedno velké závodiště s kulturním, společenským a především sportovním vyžitím. Konal se tam tradiční Dostihový den. Podívaná byla veliká. Zúčastnil se jí také poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný, který je místopředsedou Zemědělského výboru PSP ČR.

„Dostihový den ve Světlé Hoře se mi hodně líbil. Je to jedna z akcí v regionu, kterou navštěvuje mnoho občanů z širokého okolí. I závody koní jsou důležité pro náš region, především k rozvoji sportu, cestovního ruchu a turistiky. Takové akce musíme zachovat jako tradiční události na Bruntálsku,“ komentoval akci poslanec Ladislav Velebný.

Poslance na Dostihový den doprovodili jeho manželka Marie, vnučka Natálka, asistenti poslance Radek Vráblík a Aleš Šupina a člen organizačního týmu Martin Polok.

 

Více zde: http://www.velebny.eu/products/poslanec-ladislav-velebny-se-zucastnil-dostihoveho-dne-ve-svetle-hore/

 

Náhledy fotografií ze složky Dostihový den ve Světlé Hoře