Jdi na obsah Jdi na menu

Kandidáta do Senátu Ladislava Velebného čekají tři mítinkové dny

19. 9. 2016

Ve čtvrtek 22. září 2016 se poslanec Parlamentu ČR a kandidát na senátora Ladislav Velebný v doprovodu s hejtmanem Moravskoslezského kraje Miroslavem Novákem, moravskoslezským zastupitelem Jaroslavem Kalou a bruntálským místostarostou Vladimírem Jedličkou setkají s občany před obchodem v Horním Městě (13 hodin) a Břidličné (14.30 hodin). V Malé Morávce pak posedí s občany v restauraci U Žida (16 hodin).

V pátek 23. září 2016 čeká Ladislava Velebného společně s moravskoslezským zastupitelem Jaroslavem Kalou a místostarostou Bruntálu Vladimírem Jedličkou předvolební akce na náměstí ve Dvorcích (13 hodin), v Leskovci nad Moravicí (14.30 hodin) a nakonec na náměstí a v restauraci v Horním Benešově (16.30 hodin).

Sobotu 24. září 2016 kandidát na senátora Ladislav Velebný, náměstek moravskoslezského hejtmana Daniel Havlík, kandidáti do krajského zastupitelstva z Bruntálska Jaroslav Kala, Michal Brunclík a Radek Vráblík prožijí v Krnově. V zahradě Střediska volného času Méďa od 14 hodin se uskuteční zábavné odpoledne pro rodiny s dětmi. Čeká je mnoho zábavy, ale i projížďka na koních a další.