Jdi na obsah Jdi na menu

Krnovští senioři si užili Letní posezení s hudbou, akce se zúčastnil asistent poslance Radek Vráblík

29. 6. 2016

Senioři v Krnově přivítali léto. Užili si příjemné posezení s hudbou. Na akci je navštívil a pozdravil asistent poslance Radek Vráblík.

Krnovská místní organizace Svazu tělesně postižených v České republice, z. s. uspořádala pestré odpoledne pro seniory. V areálu domů s pečovatelskou službou – pod okny klubu důchodců u cvilínského vlakového nádraží v pondělí 27. června 2016 od 14 hodin probíhalo Letní posezení s hudbou. K poslechu a tanci hrál a zpíval pan Unčovský.

Mezi seniory také zavítal šéf asistentů poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného Radek Vráblík, který se seniory nejen absolvoval celý odpolední program, ale také se zapojil do malého sportování. Házel míčky do koše, šipky na terč, chytal rybičky a plnil další disciplíny, jako všichni ostatní zúčastnění. „Úžasně a šťastně prožité to bylo pondělní regionální odpoledne. Líbí se mi, jak se senioři umějí setkávat, příjemně se společně pobavit a radovat se z maličkostí,“ přiblížil Radek Vráblík.

„Při slavnostním zahájení jsem seniorům říkal, že mi mladí si jich musíme hodně vážit, protože oni nám tu připravili půdu pod nohami, budovali nám náš region, kraj a zemi a my pokračujeme v jejich životních krocích. Seniory si musíme také hýčkat, protože oni nám mohou předávat zkušenosti a rady do života. Zároveň mi bylo potěšením je obdarovat reflexními páskami s nápisem „Bezpečně s Láďou Velebným“, aby se skutečně cítili bezpečně při chůzi po chodníku či přes silnici. Chci důstojný život pro seniory!“ komentoval Vráblík.

Pestré odpoledne doprovázelo vystoupení těch nejmenších, dětí z místní mateřské školy. Během programu nechybělo ani lahodné občerstvení. Akce se také zúčastnil asistent poslance Aleš Šupina.

 

Více zde: http://www.velebny.eu/products/krnovsti-seniori-si-uzili-letni-posezeni-s-hudbou-akce-se-zucastnil-radek-vrablik/

 

Náhledy fotografií ze složky Letní posezení se seniory v Krnově