Jdi na obsah Jdi na menu

Mezinárodní fotbalové utkání LagunaCup v Jindřichově

Na dvaadvacátém ročníku mezinárodního fotbalového utkání LagunaCup 2016 si zahrálo dvaadvacet týmů. Sportovní klání slavnostním výkopem zahájil poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný.

V rámci sobotního výjezdu poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného na Osoblažsko, jeho delegace zavítala také do Jindřichova ve Slezsku. Dopoledne se tam zúčastnili dvaadvacátého ročníku mezinárodního fotbalového utkání LagunaCup 2016. Ten se uskutečnil v sobotu 9. července 2016. Zahrálo si na něm přesně dvaadvacet týmů. Přijeli i hráči z Polska a Slovenska. Slavnostního zahájení sportovního klání se ujal poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný, který patří mezi fanoušky kopané a dříve ji přímo i hrával.

„Je důležité, že se občané mají možnost setkávat na kulturních a sportovních akcích. Proto podpora sportu by měla být na prvém místě, a to nejenom pro rozvoj pohybu, ale i volnočasových aktivit. Jsem také rad, že fotbalové utkání proběhlo na mezinárodní úrovni. Dochází tak k předávání zkušeností mezi našimi a partnerskými městy v zahraničí a vzájemnému poznávání různých kultur a zvyků, což velmi vítám,“ zmínil se poslanec Ladislav Velebný.

Poslance Ladislava Velebného na sportovní akci doprovodila jeho manželka Marie, vnučka Natálka, asistenti poslance Radek Vráblík a Aleš Šupina, člen organizačního týmu Martin Polok a ředitelka společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. Zdeňka Spurná.

 

Více zde: http://www.velebny.eu/products/poslanec-ladislav-velebny-slavnostnim-vykopem-zahajil-fotbalove-utkani-v-jindrichove/