Jdi na obsah Jdi na menu

Mimořádné vydání STA novin doputovalo až do vašich schránek

Studio STA přichází s mimořádným vydáním STA novin, které nabízí pestré čtení v letním stylu. Noviny byly distribuovány až do vašich poštovních schránek! Dočtete se v nich i o zástupcích ČSSD na Bruntálsku. 

 

Letos společně oslavujeme kulatiny! Už pět let vám Studio STA přináší zprávy o všem, co se děje kolem nás, v našem regionu. Mimořádné narozeninové číslo, které bylo občanům distribuované až domů do poštovních schránek, obsahuje další porci pestrého a zajímavého čtení. „Zprávy jsme sbírali přímo v místech, kde se společně setkáváme, kde společně žijeme. Moc nám záleží na tom, abychom věděli, co je u Vás nového!“ komentuje mimořádné vydání STA novin zakladatel Studia STA – multimediální agentury o.p.s. a asistent poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného Radek Vráblík.

 

„Přeji si, aby náš region nadále vzkvétal. Radostné pocity, které tak zažíváme s rodinou a blízkými lidmi, jsou přece bez nadsázky to nejdůležitější, co na světě máme. Jsem rád, že s Vámi teď mohu v těchto příjemných chvílích být. Přeji vám příjemné čtení,“ dodal Vráblík.

 

Mimořádné vydání STA novin vyšlo v nákladu 40 tisíc kusů. Každá rodina na Bruntálsku si tak může přečíst zajímavosti z regionu.

 

Více zde: http://www.studio-sta.cz/products/mimoradne-vydani-sta-novin-vam-prijde-az-do-schranek/