Jdi na obsah Jdi na menu

Poslanec Ladislav Velebný slavnostně zahájil mezinárodní setkání místních akčních skupin v Karlově Studánce

Poslanec Ladislav Velebný vyrazil na návštěvu do horské lázeňské vesničky Karlovy Studánky. Ve čtvrtek 9. června 2016 tam slavnostně zahájil mezinárodní setkání místních akčních skupin.

V Karlově Studánce na Vrbensku od středy 8. do pátku 10. června 2016 probíhala velkolepá akce - mezinárodní setkání místních akčních skupin. Během tří dnů zde probíhali například odborné semináře, prohlídka lázeňské vesničky anebo i kulturní a společenský program, kde vystupovaly děti ze základních a středních škol Moravskoslezského kraje a další hudební soubory.

Mezinárodní setkání místních akčních skupin slavnostně zahájil poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný. „Děkuji organizátorům, kteří do připravy akce vynaložili mnoho síly a času, aby vše hladce probíhalo, za oficiální pozvání. Osobně jsem byl spoluzakladatelem Místní akční skupiny Rýmařovsko. Ještě v době, kdy jsem působil jako starosta Dolní Moravice. Je potřeba mít taková sdružení, která pečlivě a aktivně pracují s občanskymi spolky a na rozvoji cestovního ruchu společně s podnikatelskou sférou ve venkovske oblasti,“ komentoval poslanec Ladislav Velebný.

Významné akce na podporu cestovního ruchu se zúčastnila také zastupitelka Moravskoslezského kraje Helena Kudelová, místostarosta Bruntálu Vladimír Jedlička a další starostové okolních obcí.

 

Více zde: http://www.velebny.eu/products/poslanec-ladislav-velebny-slavnostne-zahajil-mezinarodni-setkani-mistnich-akcnich-skupin-v-karlove-studance/