Jdi na obsah Jdi na menu

Premiér Sobotka a poslanec Velebný jednali s významnými podnikateli regionu

V Ludvíkově na Vrbensku se významní podnikatelé bruntálského regionu setkali s premiérem Bohuslavem Sobotkou, poslancem Ladislavem Velebným a hejtmanem Moravskoslezského kraje. Řešili posílení zaměstnanosti, duální vzdělávání a rozšiřování výroby a průmyslových zón.

Na Vrbensko zavítal předseda Vlády ČR Bohuslav Sobotka, kterého doprovodil poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný, hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák, moravskoslezská a vrbenská zastupitelka Helena Kudelová, ředitel ÚO HZS MSK Bruntál Jiří Patrovský a vedoucí ÚO Policie ČR Bruntál Radovan Krygel. V sobotu 17. září 2016 večer je přivítala starostka Ludvíkova Dana Selingerová a majitel Hotelu Singer Leo Singer. Dále pak následovalo setkání a jednání s významnými podnikateli bruntálského regionu.

„Jsem velmi rád, že jsme se s panem premiérem a hejtmanem mohli setkat s našimi podnikateli z regionu a řešit s nimi důležité otázky z hlediska zaměstnanosti, duálního vzdělávání a rozšiřování jejich výroby a budování průmyslových zón. Zároveň jsme společně hledali cesty k ekonomickému růstu okresu a k zvýšení kupní síly našeho obyvatelstva. Je důležité v tom pokračovat,“ v závěru dodal poslanec Ladislav Velebný.

 

Náhledy fotografií ze složky Setkání s podnikateli v Ludvíkově