Jdi na obsah Jdi na menu

Setkání se seniory ve Městě Albrechticích

18. 5. 2016

Ve Městě Albrechticích poslanec Ladislav Velebný a moravskoslezský zastupitel Jaroslav Kala diskutovali se seniory o tématech, která je nejvíce tíží. Akce se uskutečnila v pondělí 16. května 2016.

Do Klubu důchodců v místní části Hynčice ve Městě Albrechticích na Krnovsku v pondělí 16. května 2016 odpoledne zavítali poslanec Parlamentu ČR a kandidát do senátu Ladislav Velebný a krajský zastupitel a okresní lídr do Zastupitelstva Moravskoslezského kraje Jaroslav Kala. Společně tam diskutovali s místními seniory. Probírali s nimi tématiku, která je nejvíce tíží.

„Velmi si vážím seniorů, a proto jsem se s nimi velmi rád setkal a probral různá témata, která je nejvíce tíží, a u kterých přímo od nás politiků nemají dostatek informací, ale jen zprostředkovaně a často neobjektivně z médií,“ informoval poslanec Ladislav Velebný.

Diskuze byla pro všechny velmi přínosná. „Mluvili jsme například o dopravní dostupnosti, zdravotnictví, školství, co našemu regionu přinášíme a chceme ještě přinést, co chceme opravit, vybudovat a zajistit pro seniory, a jaké jsou priority sociální demokracie,“ v závěru dodal poslanec Velebný, který se chystá v následujících měsících diskutovat s širokou veřejností.  Mediálním partnerem setkání se seniory byla společnost Studio STA - multimediální agentura o.p.s. Akci uspořádala Místní organizace ČSSD ve Městě Albrechticích, zúčastnili se jí například asistenti poslance Radek Vráblík a Aleš Šupina a předseda Klubu seniorů ČSSD na Bruntálsku Jan Dohnal.