Jdi na obsah Jdi na menu

Sociální demokraté z Vrbna pod Pradědem vyrazili na rozhlednu do Holčovic

24. 5. 2016

MO ČSSD ve Vrbně pod Pradědem se v letošním roce rozhodla přerušit dlouholetou tradici oslav Dne dětí naplněných soutěžemi, závoděním a hrami a pro změnu vyjet s dětmi mimo město.

Naplánovali jsme proto výlet na farmu Jelení v Holčovicích s vycházkou na rozhlednu na Skalce. Cesta vedla kolem ohrad s nejrůznějšími druhy zvířat od divočáků přes ovce, lamy, osly, koně, kozy a další zvířata. Po návratu z vycházky si všichni prohlédli muzeum afrických zvířat, které je na farmě zřízeno. Při odpočinku na farmě se přesto našel čas, aby si děti namalovaly obrázek. Původní vyhlášené téma znělo: co se ti dneska zalíbilo, namaluj. Nakonec byly mezi obrázky koníků, divočáka, jelenů a sluníček také obrázky pušky, tunelu i rakety. Je vidět, že dětská fantazie je nespoutaná, inspirující a závidění hodná. Nezbylo, než odměnit děti všechny, protože si to zasloužily.

Dospělým účastníkům i dětem, jak nám při loučení sdělovali, se akce MO ČSSD moc líbila. Nám teď nezbývá než nepodcenit přípravu pro příští rok, abychom očekávání našich příznivců a přátel, kteří nám věří, nezklamali. Kouzlo nechtěného způsobilo, že teď ještě poslední větu změním na Tučné.

Ing. Helena Kudelová, předsedkyně MO ČSSD Vrbno pod Pradědem

 

Náhledy fotografií ze složky Výlet na rozhlednu do Holčovic