Jdi na obsah Jdi na menu

VOLBY 2017

Příspěvky

Děkujeme vám za vaše hlasy ve volbách

26. 10. 2017

 
Celý příspěvek
| Rubrika: VOLBY 2017

Poslanec Ladislav Velebný hovořil se seniory ve Městě Albrechticích nejenom o důchodech

10. 10. 2017

V Klubovně Klubu důchodců v místní části Hynčice ve Městě Albrechticích diskutoval se seniory poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný. Hovořil o důchodech a zdravotní péči.

 
Celý příspěvek

Poslanec Ladislav Velebný bude diskutovat se seniory ve Městě Albrechticích

6. 10. 2017

Do místní části Hynčice ve Městě Albrechticích zavítá poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný. Setká se tam s místními seniory.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: VOLBY 2017

V Rýmařově se setkali s celostátním lídrem ČSSD Lubomírem Zaorálkem

5. 10. 2017

Zástupci ČSSD se setkali s občany v Rýmařově. Diskutovat s nimi přijel kandidát na premiéra Lubomír Zaorálek a poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný.

 
Celý příspěvek

Ve Městě Albrechticích se setkali s občany, diskutovali o mzdách

4. 10. 2017

Ve Městě Albrechticích občané diskutovali o mzdách a důchodech s lídrem ČSSD Lubomírem Zaorálkem a poslancem Parlamentu ČR Ladislavem Velebným.

 
Celý příspěvek

Navštívili jsme záchranáře a hasiče ve Městě Albrechticích

3. 10. 2017

Poslanec Ladislav Velebný společně s ministrem zahraničních věcí Lubomírem Zaorálkem navštívili záchranáře a dobrovolné hasiče ve Městě Albrechticích.

 
Celý příspěvek

Lídr ČSSD Lubomír Zaorálek diskutoval s občany ve Vrbně pod Pradědem

2. 10. 2017

Do Vrbna pod Pradědem přijel diskutovat celostátní lídr ČSSD Lubomír Zaorálek. Doprovázeli ho kandidáti na poslance Ladislav Velebný a Jaroslav Kala.

 
Celý příspěvek

Priority ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR

30. 9. 2017

Dějiny stojí na zádech obyčejných lidí. Oni vytvářejí všechno to, co máme tady kolem sebe. A proto je třeba jejich práci dobře ohodnotit. Když se někdo celý život snaží a pracuje, zaslouží si také slušnou penzi a důstojné stáří...

 
Celý příspěvek
| Rubrika: VOLBY 2017

Setkání s Lubomírem Zaorálkem ve Vrbně pod Pradědem

25. 9. 2017

Zástupci ČSSD se setkají s občany ve Vrbně pod Pradědem. Přijede kandidát na premiéra Lubomír Zaorálek a poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný.

Akce se uskuteční v Penzionu Praděd ve Vrbně pod Pradědem v pátek 29. září 2017 od 11 hodin. Těší se na vás také zástupci Místní organizace ČSSD Vrbno pod Pradědem.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: VOLBY 2017

Setkání s Lubomírem Zaorálkem ve Městě Albrechticích

25. 9. 2017

Zástupci ČSSD se setkají s občany ve Městě Albrechticích. Přijede kandidát na premiéra Lubomír Zaorálek a poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný.

Akce se uskuteční v Klubovně Domu s byty pro důchodce ve Městě Albrechticích v pátek 29. září 2017 od 15 hodin. Těší se na vás také zástupci Místní organizace ČSSD Město Albrechtice.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: VOLBY 2017