Jdi na obsah Jdi na menu

Poslanec Ladislav Velebný hovořil se seniory ve Městě Albrechticích nejenom o důchodech

V Klubovně Klubu důchodců v místní části Hynčice ve Městě Albrechticích diskutoval se seniory poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný. Hovořil o důchodech a zdravotní péči.

Letošní kampaň nese jedno z klíčových hesel „Když bohatne země, musí bohatnout i lidé“. Na toto téma proběhlo také setkání s poslancem Parlamentu ČR Ladislavem Velebným, který letos kandiduje v podzimních sněmovních volbách jako lídr bruntálského regionu za sociální demokracii. Na akci ho doprovodila jeho manželka, která je předsedkyní Sociálně demokratických žen na Bruntálsku Marie Velebná, a místopředsedkyně Okresního výkonného výboru ČSSD Bruntál Alena Jašová.

Diskuze se uskutečnila v Klubovně Klubu důchodců v místní části Hynčice ve Městě Albrechticích v pondělí 9. října 2017 od 16 hodin. Akci připravila Místní organizace ČSSD ve Městě Albrechticích. Zástupci ČSSD diskutovali se seniory o zvyšování důchodů, zdravotní péči a dalších tématech, které se týkají nejenom seniorů, ale i ostatních našich občanů.

 

Více zde: http://www.velebny.eu/products/poslanec-ladislav-velebny-hovoril-o-duchodech-se-seniory-ve-meste-albrechticich/