Jdi na obsah Jdi na menu

Ve Městě Albrechticích se setkali s občany, diskutovali o mzdách

Ve Městě Albrechticích občané diskutovali o mzdách a důchodech s lídrem ČSSD Lubomírem Zaorálkem a poslancem Parlamentu ČR Ladislavem Velebným.

Po návštěvě záchranářů a dobrovolných hasičů ve Městě Albrechticích v pátek 29. září 2017 se celostátní lídr České strany sociálně demokratické a ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek, poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný a kandidát na poslance Jaroslav Kala setkali s místními občany.

Mezi přítomnými byl také předseda Místní organizace ČSSD ve Městě Albrechticích Vladislav Hlaváček, místopředsedkyně Okresního výkonného výboru ČSSD v Bruntále Alena Jašová, předseda Místního klubu Mladých sociálních demokratů na Bruntálsku Radek Vráblík, předseda Místní organizace ČSSD ve Vrbně pod Pradědem Jaroslav Pospíšil, členka Předsednictva ČSSD Helena Kudelová a předsedkyně Sociálně demokratických žen na Bruntálsku Marie Velebná.

Tématem odpolední diskuze byly především mzdy zaměstnanců a penze pro seniory. Návštěva bruntálského regionu pak pokračovala do Rýmařova na podvečerní program.